Logo

Miloš Machů
M-SOLAR. TOP, s.r.o.

19 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • b - Instalace kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • d - Kontrola kotle podle zákona o ochraně ovzduší
  • e - Předváděcí kotelna nebo prodejna

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 3 - Elektronická regulace ACD 03/04
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

Pavel Procházka 23. 10. 2017

Dobrý den,jsem velmi spokojen s prací firmy M-SOLAR.top při rekonstrukci topení .Pan Machů je opravdu profík,jednání,smlouvy,a následné práce jeho party pří instalací kotle na pelety ,vše bez problémů a kvalitně odvedená práce.Měsíc topím automatickým kotlem na pelety Atmos D21P a jsem spokojen. Děkuji Procházka.

Jarmila Zedníčková 27. 03. 2018

Dobrý den,chtěla bych pochválit tým pana Miloše Machů, při montáži kotle Atmos. Profesionální přístup k zakázce. Dodržení cenové nabídky. Vyřízení dotací na kotel. Maximální spokojenost.

Kateřina Jančová 05. 06. 2018
Tomáš Crhonek 03. 10. 2018

Na firmu jsem narazil náhodou na internetu. Od prvního telefonu až do posledního (ve státní svátek - kdy jsem něco pokazil vlastní vinou) vždy ochotný pomoc poradit. Díky

Renáta Frančáková 11. 11. 2018

Chtěla bych ohodnotit montáž kotle Atmos D25P. U nás ve Velké Bystřici.S kotlem jsme spokojeni. A s přístupem pana Machů a firmy M-SOLAR.TOP, s.r.o. jsme nadšení.Pomoc s vyřízením kotlíkové dotace vše klaplo peníze máme již vyplacené .

Dominik Elgner 02. 03. 2019

Skvělá komunikace, časová spolehlivost, profesně na úrovni + lidský přístup, doporučil sem kamošum.

Michal Takáč 02. 03. 2019

Velká spokojenost! Kvalitně odvedená práce a trpělivé vysvětlení ohledně nastavení a provozu kotle na pelety. Vřele doporučuji.

p.Miloš Machů 04. 03. 2019

Firma pana Machů nám v minulém roce instalovala kotel na peletky Atmos D30P s automatickým podáváním, spolu s akumulačním zásobníkem na vodu.S prací této firmy jsme nanejvýš spokojeni, vše proběhlo velice rychle, přesně podle domluvy, vše je velice precizně uděláno, vysvětlena obsluha kotle, s možností kdykoliv zavolat, nezůstal žádný nepořádek po montáži. Také už můžem posoudit funkci, kotel prošel letošní zimu prvním testováním. Vše v pořádku, krásně funguje. Tuto firmu můžu vřele doporučit, rozumí své práci a dělají jí dobře. Co se domluvilo, bylo splněno. Děkujeme Radka Chromková

Zdeněk Vysloužil 13. 03. 2019

Výborně a odborně provedená práce - rekonstrukce kotle a akum. nádrže. Provedení bylo rychlé, odborné a profesionální. Všechno bylo vysvětleno a zařízeno pečlivě a s velkou trpělivostí a ochotou, včetně zajištění veškeré administrativy okolo dotace. Můžeme opravdu na 100% doporučit.

Antonín Doleček 13. 03. 2019

Vše OK

František Macík 19. 03. 2019

S firmou jsem velice spokojen, pracovali nad rámec sjednaných podmínek, pomohli s vyřízením dotací včetně dokladů. Instalace kotlů bez zbytečných průtahů, práce čistá, precizní a rychlá. Celkové mohu tuto firmu jen vřele doporučit všem, co požadují rychlé, vstřícné a bezproblémové jednání a provedenou práci.

Miroslav Kula 02. 06. 2019

S jednáním a prací firmy M-SOLAR jsem byl naprosto spokojen.

Kamil Příhoda 15. 04. 2020

Rád bych tímto poděkoval panu Machů za výbornou instalaci a především funkčnost celého topného systému. K.P.

Nezvalovi 15. 08. 2022

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat Panu Machovi a jeho firmě za úžasné, profesionální odvedení práce při rekonstrukci kotelny, ani lidský přístup jim není cizí, což se dnes už nevidí. Děkujeme mnohokrát a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků. Ještě jednou velký DÍK!

Vladimír Bodlák 01. 12. 2022

Naprostá a nevídaná stoprocentní profesionalita. A to od prvního kontaktu až po předání díla. V červnu cenová nabídka , v září předání díla. Před montáží SMS , přijedeme v 6.15, den montáže 6.15 na místě , ve 12.00 odjezd a kotel plně funkční. Pan Machů nám instaloval ATMOS D 20 PX , provedl instruktáž a vše ve vysoké kvalitě a navíc v dobré náladě a pohodě. Jeho manželka , paní Veronika , nás provedla systémem žádosti , evidence a vší potřebnou dokumentací při získávání kotlíkové dotace , moc děkujeme. Doporučuji všem, kdo mají zájem o služby M-SOLAR.TOP !!!

Bronislav Škoda 27. 10. 2023

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za provedení montáže kotle na tuhá paliva včetně nádrží. Komunikace byla perfektní, se vším si chlapu poradili a výsledek je super. Práce odvedená precinzně, vše vysvětleno a hlavně pochopeno. Už vyzkoušeno, vše funguje bez problému. Určíte doporučuji a firmě M-SOLAR. TOP ještě jednou děkuji.

Michal Matěj 07. 11. 2023

S firmou M-SOLAR.TOP jsem byl velice spokojen. Realizovali mi dodávku a montáž kotle na tuhá paliva Atmos DC25S + 2x1000l výměníkových nádob a komb. bojler. Výborná domluva a služby. Montáž provedena odborně, kvalitně a rychle. Vše funguje přesně podle mých představ. Pan Machů a jeho lidé svému řemeslu opravdu rozumí. Vřele doporučuji.

Roman Ožana 15. 11. 2023

Firmu M-SOLAR. TOP, s.r.o. jsem objevil na výstavě v Olomouci. Přestože jsem potřeboval vyměnit starý kotel na pevná paliva až v Havířově, pan Machů byl ochoten výměnu realizovat. Navrhl nejlepší řešení a v krátké době realizoval. Montáž sehrané partě M-Solar trvala pouze půl dne i přesto že to byla náročná montáž (kotel ATMOS DC18 S s úpravou, akumulační nádrž, expanzní nádrž a další příslušenství). Veliká spokojenost, firmu vřele doporučuji.

Jiří Grulich 24. 11. 2023

Vřele doporučuji, profesionalita, kvalita, ochota, férovost. Jiří Grulich