Logo

Rudolf Pospíšil
Pospíšil - Topenářská firma

18 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • b - Instalace kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • d - Kontrola kotle podle zákona o ochraně ovzduší
  • e - Předváděcí kotelna nebo prodejna

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 3 - Elektronická regulace ACD 03/04
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

Petr Bezchleba 16. 06. 2016

Tato firma umí vypracovat projekt a vlastní montáž celého topného systému. Profesionální přístup k zákazníkovi a ochota řešit jeho prosby je samozřejmostí. Tuto firmu mohu vřele doporučit .

Pavel Hladovec 10. 07. 2016

poradi, vypracuje vlastni projekt kotelny dle prani, provede instalaci v terminu, predvede a da tipy, funguje jak slibili, profesionalove, urcite doporucuji

Tomáš Bukáček 05. 11. 2017

Firma naplánovala a provedla přestavbu špatně zapojené kotelny na funkční kotelnu s akumulační nádrží. Dobrá komunikace jak s vedením firmy tak s pracantama, kteří zakázku realizovali na místě. Po uvedení kotelny do provozu funguje přesně tak jak firma slíbila. Doporučuji

Staněk Vl. 10. 12. 2017

Veškerý přístup a montáž bez problému - mohu jen doporučit cena příznivá kvalita velmi dobrá

Společenství Androméda 25. 03. 2018

Děkujeme panu Pospíšilovi za profesionální úpravu kotelny a výborný přístup, bezvadné zaškolení a poradenství.

Vladimír Minczér 13. 03. 2023

V roce 2017 firma Rudolf Pospíšil realizovala kompletní rozvod vytápění a kotelnu na dřevo a pelety s kotlem ATMOS DC50S, s akumulačními nádržemi o celkovém objemu 4 000 l, se třemi topnými okruhy vytápění, jedním topným okruhem ohřevu TV, automatickým čištěním peletového hořáku, s ekvitermní regulací ACD01 našeho výrobního objektu. Prováděcí projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D. Od uvedení do provozu v roce 2017 funguje kotelna i celý rozvod komfortně a bez závad. Vše co bylo dohodnuto bylo i dodrženo.

Tomáš Meloun 13. 03. 2023

V roce 2022 nám v rodinném domě firma Rudolf Pospíšil realizovala kotelnu na dřevo, s kotlem ATMOS DC32S s akumulačními nádržemi o celkovém objemu 3 000 l s ponořeným bojlerem, s 1 topným okruhem vytápění s ekvitermní regulací ATMOS ACD03. Prováděcí projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D. Vše bylo dodáno dle dohody a kotelna funguje naprosto bez výhrad. Akumulační kapacita je dobře vybalancovaná k výkonu kotle. Komínová soustava funguje a nikde nic nerosí. Zálohovaná kotelna v souladu s projektem a záměrem přestála několik i dlouhodobých výpadků elektřiny. S touto kotelnou se nám zvednul komfort vytápění a vlastní topení je mnohem pohodlnější.

Luboš Kulhánek 13. 03. 2023

V roce 2022 firma Rudolf Pospíšil realizovala kompletní rozvod vytápění a kotelnu na dřevo s kotlem ATMOS DC70S, s akumulačními nádržemi o celkovém objemu 6 250 l, s 5 topnými okruhy vytápění (a sušárny dřeva), jedním topným okruhem ohřevu TV, s ekvitermní regulací ATMOS ACD03, objektu truhlářské výroby. Prováděcí projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D. Od uvedení do provozu v roce 2022 funguje kotelna i celý rozvod komfortně a bez závad. Oceňujeme příkladný přístup pana projektanta, který flexibilně reagoval na naše reálné požadavky. To samé ocenění zasluhují všichni zúčastnění od firmy pana Rudolfa Pospíšila, kteří se podíleli na realizaci. Vše co bylo dohodnuto bylo i dodrženo. Spolehlivá firma, kterou můžeme jen doporučit. Luboš a Štěpán Kulhánkovi - truhlářství

Roman Šimáček 14. 03. 2023

V roce 2022 firma Rudolf Pospíšil realizovala kotelnu na dřevo, s kotlem ATMOS DC32S, s akumulačními nádržemi o celkovém objemu 2 400 l, s 1 topným okruhem vytápění, jedním topným okruhem ohřevu TV, napojením solárního termického a fotovoltaického ohřevu TV, s ekvitermní regulací ATMOS ACD03, a kotlem na lehký topný olej, spínaným automaticky jako plnohodnotný záložní zdroj tepla a teplé vody, mého rodinného domu. Prováděcí projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D. Od uvedení do provozu v roce 2022 funguje kotelna komfortně a bez závad. Vše co bylo dohodnuto bylo i dodrženo. Vřele mohu jen doporučit.

Ladislav Nováček 13. 01. 2024

Firma Rudolf Pospíšil realizovala v roce 2022 kotelnu na dřevo a pelety s kotlem DC32S, s akumulačními nádržemi a bojlerem na ohřev TUV. Prováděcí projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D. Od uvedení do provozu v roce 2022 funguje kotelna spolehlivě a bez závad. S profesionálním přístupem firmy jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit.

Pavel Zeman 07. 02. 2024

V r. 2018 fa. Pospíšil realizovala kotelnu dřevo/pelety. Kotel ATMOS DC32S, hořák ATMOS A25, akumul. nádrže 2000l, 1 okruh vytápění domu, 1 okr. ohřevu TUV, s ekvitermní regulací ATMOS ACD01. Prováděcí projekt zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D.. Po špatných zkušenostech s předchozími dvěma rekonstrukcemi kotelny jsem byl opatrný. Částečné úpravy sice přinesly větší komfort vytápění,ale zůstalo několik podstatných, uživatelsky nepříjemných zbytečných chyb. Napotřetí jsem se rozhodl svěřit do rukou pánů Pospíšilů a ze začátku jsem zoufale sledoval jak nezůstal kámen na kameni, kdysi draze zaplacené díly šly do koše... Ale dnes mohu s klidným srdcem říci, že sem si nemohl vybrat lépe! Opravdové profíky člověk pozná až když se s nimi setká. Bylo to nakonec jako z pravěku přestoupit do 21.století-nyní vše funguje skvěle a nelituji jediné koruny. Budu vždy vděčný za perfektní práci i péči

Eva Marková 10. 02. 2024

Firma RUDOLF POSPÍŠIL instalovala v roce 2023 ve starém venkovském domě kotel ATMOS DC32S s úpravou pro hořák na pelety, jedním směšovaným topným okruhem radiátorů, jedním nesměšovaným topným okruhem ohřevu TV, regulací ATMOS ACD03 a akumulačními nádržemi. Prováděcí projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D. Oceňuji profesionální přístup vedení firmy a dalších pracovníků, kteří se podíleli na přípravách i realizaci zakázky. Velký dík za spolehlivost, férovost i lidský přístup.

Ludmila Bolková 15. 02. 2024

Děkuji firmě pana Pospíšila za realizaci úpravy kotelny v říjnu m.r. Provedení úpravy a jednání s firmou proběhlo na vysoké úrovni. Jednalo se o kotelnu s kotlem ATMOS C32ST s úpravou pro hořák na pelety, jedním směšovaným topným okruhem radiátorů, jedním nesměšovaným topným okruhem ohřevu TV, regulací ATMOS ACD03 a akumulačními nádržemi. Velmi oceňuji profesionální práci, kotelna bezvadně slouží svému účelu, byla odvedena velmi kvalitní a čistá práce. 15.2.24 Bolková

Lorenz Kell 07. 03. 2024

Wir haben uns einen ATMOS DC100 Kessel mit 2x 2.870l Pufferspeichern von einer deutschen Fachfirma aufstellen lassen. Leider hat man das System nicht richtig angeschlossen bzw. aufeinander abgestimmt, weshalb wir über einen Mitarbeiter von uns Kontakt mit Herrn Pospíšil aufnahmen. Herr Pospíšil kam daraufhin zeitnah angereist und reparierte den hydraulischen Anschluss des ATMOS DC100-Kessels, berechnete die richtige Auslegung des Schornsteins und baute den ATMOS ACD03 Regler ein. Darüber hinaus integrierte Er diese Heizung mit dem vorhandenem Heizungsystem unseres Bürogebäudes, welches aus zwei Heizkreisen (einem Gaskessel mit Nennleistung 100 kW und einer Wärmepumpe mit Nennleistung 100 kW) besteht. Herr Pospíšil war sehr freundlich und leistete sehr gute Arbeit. Wir können Ihn bedenkenlos weiterempfehlen!

Bohuslava Chytrá 09. 03. 2024

Konzultace předem, projekt , rychlá a bezchybná realizace . Perfektní spolupráce s firmou pana Pospíšila.

Karel Fořtík 25. 03. 2024

Od kunzultace, vypracování projektu k realizaci kotelny veliká spokojenost s přístupem firmy Pospíšilů, kotel C32ST s kombinací 3200l akumulačních nádrží - konstantní tepelný komfort v domě a v kotli se topí jednou za 2 až 3dny vzhledem k venkovní teplotě. Tuto firmu můžu jen doporučit.

Václav Jareš 11. 04. 2024

Firmu Pospíšil můžeme doporučit všemi deseti, předělávali nám vytápěcí systém kotle ATMOS DC40, který jsme nechali dělat rok předtím jinou firmou a absolutně nic nefungovalo. Pan Pospíšil spolupracuje se svým synem Vítem Pospíšilem, který vše odborně zakreslil a podle plánů proběhla následná montáž. Splnili vše co slíbili, v termínu a přibližně v ceně, kterou jsme měli dopředu domluvenou. K novému zapojení kotle došlo o prázdniny 2023, proto jsme nyní schopni říct, že vše funguje tak jak má a již teď je pocítit cenová úspora, kterou nám náprava přinesla. Navíc spolupráce s firmou Pospíšil nekončí dokončenou zakázkou, dále se zajímají, zda je vše v pořádku.

Bedřich Chaloupka 23. 05. 2024

Na konci roku 2023 nám firma pana Rudolfa Pospíšila realizovala výměnu starého kotle na uhlí za systém vytápění s kotlem ATMOS C32S s úpravou pro hořák na pelety, jedním směšovaným topným okruhem, jedním nesměšovaným topným okruhem ohřevu TV, regulací ATMOS ACD03 a akumulačními nádržemi. Projektovou dokumentaci zpracoval Ing. Vít Pospíšil, Ph.D.. Realizace proběhla bez jakýchkoliv komplikací a tuto topnou sezónu jsme již mohli plně využít nový, komfortní systém vytápění. Firma pana Rudolfa Pospíšila je spolehlivá a práci provádí kvalitně. Velice rád tuto firmu doporučím.