Logo

Josef Grau
Josef Grau – topenářství, instalatérství

20 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • b - Instalace kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • d - Kontrola kotle podle zákona o ochraně ovzduší

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 3 - Elektronická regulace ACD 03/04
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

Dr. A. Doubravská 21. 02. 2016

Pan Grau je odborník na svém místě, jak po stránce profesní, tak i po stránce mezilidských vztahů.

Fiamová Helena 22. 02. 2016

Dobrý večer,chtěla bych moc pochválit tuhle firmu,kotel Atmos máme již několik let a měli jsme sním velké problémy do doby než jsme si našli opravdového odborníka pana Graua.Kotel nám odborně přeinstaloval,poradil a od té doby jsme velmi spokojeni.Je to opravdový odborník

Jaroslava Wolná 25. 02. 2016

Kdyby bylo takovýchto servismanů víc, to by se nám to topilo.:) Díky panu Grauovi jsme s tímto kotlem velmi spokojeni, s jeho odborným přístupem a v neposlední řadě i lidským přístupem. Velmi děkujeme.

Jiří Smejkal 28. 02. 2016

Profesionální přístup

Luděk Šíma 29. 02. 2016

Absolutní spokojenost a kvalitní odborná práce. Cením si ochoty, kdykoliv na zavolání při problému přijede nebo poradit.

Petra Křepelková 29. 02. 2016

S panem Grauvem, jsem velice spokojeni. Vlastníme kotel Atmos kombi C 20 s , ochotně nám vysvětlil činnost a údržbu kotle. Při poruše kotle, je vždy ochoten vzniklou poruchu vyřešit (odstranit), profesionální a lidský přístup. Své práci opravdu rozumí.

Lada Wunschova 29. 02. 2016

Provedena prace,pristup a chovani na vysoke urovni.Vsem vrele doporucuji.

Vladimír Churavý 18. 11. 2016
Eliška Paprsková 29. 05. 2017

Instalace kotle Atmos byla provedena rychle a kvalitně. Jednání bylo vstřícné a obětavé. Pan Grau je velice ochotný a spolehlivý.

Jiří Bešta 10. 11. 2017

vytížený, ale ochotný. Maximální spokojenost. Doporučuji.

Tomáš Katzer 13. 01. 2019

Dobrý den, s panem Grauem jsem byl velice spokojen. Vstřícné jednání, spolehlivost, 100 % nám vyšel vstříc, rychlá instalace, bezproblémová komunikace a hlavně profesionální přístup. Všem doporučuji. Tomáš Katzer

Mlan Sekanina 27. 06. 2019

Pan Josef Grau-topenařství Odborný a profesionální přístup při rekonstrukci kotelny,dem.starého a instalace nového kotle ATMOS.Uvedení do provozu,zaškolení a seznámení s údržbou.S prací a k přístupu k zákazníkovi,ochotně poradit při jakémkoli problémmu-absolutní spokojenost. Tuto firmu doporučuji všem,kdo si váží rychlé a kvalitní práce. Milan Sekanina

Petr Fochler 29. 06. 2019

Pan Grau je PAN MISTR s velice profesionálním a lidským přístupem k zákazníkovi. Ochotně řeší případné problémy a dotazy.

Petr Klimeš 16. 04. 2020

Odborná, kvalitní a rychle provedená instalace nového kotle. Pan Grau pracuje i 12 hodin denně, aby svou práci odvedl dobře a včas. Rozhodně mohu jen doporučit.

Pavel Král 16. 05. 2020

Na kotel ATMOS jedině P.Grau po předělání zapojení stávajícího kotle se změnilo vše kotel přestal dehtovat nezanáší se komín nekouří neline se žádný zápach jsem velice spokojený. Profesionál na svém místě.CHVÁLÍM palec na horu.

Martina Mičíková 24. 06. 2021

Přístup cením velmi kladně, ochotný, umí poradit zákazníkovi dle jeho požadavků a přání. Kotel perfektně funguje, jsme velmi spokojeni s jeho jednoduchou obsluhou. Všem vřele doporučuji.

Andrea Vymlátilová 21. 03. 2022

Jak moc jsme byli s panem Josefem Grauem spokojeni se nedá ani slovy vyjádřit. Jakmile se dozvěděl, že nám nefunguje kotel a je v domě malé dítě, byl u nás hned druhý den od zavolání. Jeho profesionální a lidský přístup by mu mohl kdekdo závidět. Kotel prošel do posledního šroubku, kde by mohla být příčina závady. Kotel uvedl do provozu a hned druhý den volal, zda kotel funguje nebo nastaly problémy. Více takových odborníků. Jeho služby využívá i nadále a jsme s ním opravdu nadmíru spokojeni. Můžeme jen doporučit!!!!!!!!!!!!

Pavel Drietonský 10. 04. 2022

Dobrý den všem, co chtějí instalovat kotel Atmos. Provozuji již druhým měsícem DC 32 GS a jsem opravdu spokojen. Instalaci provedl pan Grau, který odvedl perfektní práci. Vše vysvětlil a celou sestavu kotelny nakonfiguroval k mé absolutní spokojenosti. Je to Pan topenář, kterého mohu jen doporučit, jak po stránce profesionální, tak lidské, kdy se snaží maximálně vyhovět.

Sára Hásová 11. 10. 2022

Ochota, lidský přístup, příjemné jednání. Odborník na svém místě. 👍

Karel Turoň 23. 05. 2024

Kotel Atmos máme krátce po montáži , přesto jsme velmi spokojeni. Pan Grau je opravdu odborník na svém místě můžeme vřele doporučit. Profesionalita a vstřícné jednání je u pana Graua na prvním místě.Děkujeme.