Logo

Jaroslav Tůma
Jaroslav Tůma - vasinstalater.cz

9 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • b - Instalace kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • d - Kontrola kotle podle zákona o ochraně ovzduší

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 3 - Elektronická regulace ACD 03/04
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

Kateřina Pazderů 16. 03. 2020

Profesionální přístup. Super domluva.

Marek Reinish 26. 05. 2020

Profesionální přístup a kvalitně odvedená práce při instalaci peletového kotle.

Iveta Šmídová 28. 04. 2021
Vladimir 24. 05. 2021

Vše proběhlo v pořádku doporučuji

Petr Petras 24. 06. 2021

Spokojen přístupem i odvedenou prací

Vladimír Turan 09. 03. 2022

Super pomoc v nouzové situaci pomohl jak jen to bylo možné i přez nastylé potíže. Opravdu si toho vážim . Mohu jen a jen doporučit nic není problém . Vše jak má být takových je bohužel málo . Spokojenost

Jiřina Kořínková 10. 10. 2022

Pana Jaroslava Tůmu jsme oslovili na základě kontaktů z internetu a ukázalo se, že to byla správná volba. Od prvního setkání, vyhodnocení situace, přípravy projektu na výměnu kotle (Atmos) a nabídky vše probíhalo velmi příjemně a konstruktivně. Nesliboval, ale jasně jsme si řekli, co je třeba připravit a jaké budou další kroky. Projekt jsme úspěšně dokončili také díky tomu, že pan Tůma zajistil veškeré související práce se svými spolupracovníky, kterým patří rovněž poděkování. Dokumentace potřebná pro vyřízení kotlíkové dotace byla v pořádku, instalace a uvedení kotle do provozu bylo úspěšné. Panu Tůmovi děkujeme za realizaci a doporučujeme ho jako velmi spolehlivého odborníka.

Petr Pohanka 03. 11. 2023

Uděluji tuto recenzi firmě Jaroslav Tůma . Velmi kvalitní a profesionální přístup. Provedl u nás montáž kotle Atmos25S a vše nám vysvětlil, zprovoznil a uvedl do provozu. Vše funguje v naprostém pořádku. Pana Tůmu i jeho kolektiv všem jenom DOPORUČUJI, velice dobře provedená práce i přístup. PROFESIONÁL ve svém oboru a naprostá spokojenost. Pan Tůma nám byl doporučen a nelitujeme.

Radek Moravec 24. 11. 2023

Pana Tůmu jsme oslovili na základě kladných recenzí a nelitovali jsme. Jednalo se o rekonstrukci kotelny (přechod na kotel Atmos). Velice ochotný a šikovný,práce odvedena skvěle, vše proběhlo dle dohody...Opravdu můžeme p.Tůmu a jeho spolupracovníky doporučit!!!