Logo

Jaroslav Dítě
Jaroslav Dítě

18 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • d - Kontrola kotle podle zákona o ochraně ovzduší

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 3 - Elektronická regulace ACD 03/04
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

Miroslava Jílková 19. 08. 2016
Zdeněk Záliš 31. 08. 2016

Už dlouho jsem se nesetkal s takto svědomitým a pečlivým řemeslníkem. Mohu vřele doporučit.

monika masopustova 23. 10. 2016
Podzimek Lukas 31. 03. 2017

ok

Michal Kramule 22. 09. 2017

Velika spokojenost, myslel jsem, ze kotel je na odpis, pan ho cely opravil a za velice slusnou cenu, dekuji.

Karel Hradil 08. 11. 2017

Poradil a pomohl v krizové situaci, odborně provedl renovaci celého kotle, mohu jej jen doporučit.

Bubelovi 14. 02. 2018

Velice příjemný a šikovný pán, který své práci rozumí a na všechno ochotně odpoví. S naším kotlem si hravě poradil a k dokonalosti ho doladil. Všichni by se od něho mohli učit a my ho můžeme jen doporučit. Patří mu od nás velké DÍKY, je JEDNIČKA mezi odborníky!

Petr Martinec 10. 01. 2019

Chtěl bych tímto moc poděkovat za záchranu v nouzi nejvyšší kdy náš topenář při instalaci kotelny náhle zemřel a nikdo si s tím nevěděl rady a zima na krku . Obrátil jsem se přímo na výrobce kotle (Atmos) a ti mi ho poradili. Ochotně přijel a vše nastavil a seřídil a i nadále se na něj můžu obrátit o radu kterou i pozdních hodinách ochotně poskytne. Velmi doporučuji , málokdo se v tom vyzná jako tento pán. Jinak máme kombinovaný kotel uhlí dřevo a peletkys elektronickou regulací (celkem složitost) , po seřízení spadla spotřeba na zhruba polovinu !!!! Ještě jednou děkuji

Ota Urban Klimas 04. 03. 2019

Absolutní spokojenost! Pana Dítě můžu vřele všem doporučit. Velice ochotný a šikovný řemeslník, který se opravdu vyzná. Dostali jsme se k sobě náhodou, kdy pan Dítě ochotně zareagoval na můj zoufalý dotaz ohledně nastavení ACD 01 na TZB- info. Až do zdárného vyřešení problému, jsme spolu denně volali a hledali, kde by mohl být zakopaný pes. @Pane Dítě, moc Vám děkuji za pomoc a ochotu!!! Ota Klimas

Ivana Gallová 26. 03. 2019

Pan Dítě nám o víkendu velmi ochotně pomohl vyřešit problém při opravě našeho kotle Atmos. Velice děkujeme za jeho vstřícný přístup a maximální ochotu. Určitě doporučujeme.

Jan Backa 15. 02. 2022

Mimoriadne ochotný pán, veľmi milý a príjemný. Odborník, ktorý pridá aj dobrú radu navyše. Veľká vďaka.

Tomáš P. 11. 10. 2022

Můžu jen doporučit! :) Snaha, ochota, odbornost. 1*

David Baxa 10. 11. 2022

Pan Dítě je v dnešní době vzácný člověk !! Dnes 10.11.2022 již několikátý den bezproblémově topím v novém kotli Atmos ac25s a k tomuto stavu mi velice dopomohl pan Dítě. Vytvořil pro mne !!!ZDARMA !!! nezávazné schéma , na základě mého popisu a pár fotografií naší situace v domě , kde jsem na dvoře postavil novou kotelnu a tak přešel celý dům ze 2 plynových kotlů na centrální vytápění s ohřevem TUV a 1000l aku. Chopil jsem se toho a dle schématu a odborných rad pana Dítěte jsem za 4 měsíce docílil nezávislosti na plynu s funkčním centrálním vytápěním . Jsem nadšený , kotel a topná soustava šlape jako hodinky .

Lenka Pospíšilová 04. 02. 2023

Moc děkujeme za rady

Ota Urban Klimas 15. 05. 2023

Skutečný odborník, skvělá komunika, vřele doporučuji! Minulý týden se mi začal kotel přehřívat, pan Dítě mi ochotně poradil, jak kotel znovu zprovoznit. Po pár hodinách už vše zase fungovalo.

Michal Mainer 08. 10. 2023

Velké díky patří tomuhle pánovi, kdy mi i v neděli zvedl telefon a navigoval co mám vše udělat aby kotel naskočil. Je to odborník na právem místě a ještě k tomu ochotný a moc příjemný člověk. Moc děkuji ještě jednou.

Roman Tvarůžka 13. 10. 2023

Neuvěřitelný odborník,který ví o čem mluví a co dělá a hlavně člověk s dobrým srdcem.Pomohl mi a to zdůrazňuji zcela zdarma nastavit a rozjet řídíci jednotku ACD velice ochotně zvedal telefon a naopak sám volal a zajímal se jak vše šlape a co bychom mohli ještě poladit k mé spokojenosti. Jsem z Ostravy a po mých zkušenostech by se zdejší topenáři a technici mohli stydět,buď nebrali telefon nebo neochotně plácali nějaké nesmyslné časové termíny. Děkuju za vše pane Dítě

Lukáš Roll 25. 01. 2024

Pan Dítě je pro firmu Atmos poklad. Kotelnu jsem si stavěl svépomocí po půl roce samostudií schémat a topenářských základů. Rozhodl jsem se tak hned po setkání s prvním topenářem co měl razítko na montáž Atmosu a měl bídné znalosti. Kotelna DC25GD základní regulace, 2X Aku 770L a bojler Dražice 125. Vše fungovalo na hrubo. Díky radám pana Dítě přes jeho poradnu TZB to teď funguje perfektně. Takový odborník je vzácný a snad si ho firma Atmos váží. Takovou technickou podporu může Atmos každý výrobce jen závidět.