Logo

Bohumil Culek
Bohumil Culek

13 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • b - Instalace kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • e - Předváděcí kotelna nebo prodejna

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

jaromír kolda 17. 11. 2016

Technicky a manuálné zdatný,slušný, vstřícný a dochvilný.

Petr Jeník 23. 03. 2017

Před dvanácti lety mi udělal kompletní kotelnu. Do dnešního dne jede bez větší poruchy, Jsem s ním opravdu spokojen. Má vždy dobrou náladu nanic si nehraje a svoje řemeslo umí.

Luboš Kopecký 22. 11. 2017

Výborný nejen odborný, ale i lidský přístup. Nezbývá než poděkovat...

Ivana Jiráková 27. 12. 2017

Po požáru kotelny,nám během pár dnů dal všechno dohromady(nakoupil a zapojil)Byl u nás i 23.12 a jen díky němu jsme mohli topit a prožít klidné vánoce.Ještě jednou děkujeme.

Petr Kopal 06. 03. 2019

Provedena neplánovaná výměna dosloužilého kotle.Vstřícné jednání, rychlost, ochota, precizně odvedená práce.Super servis - nemám nic, co bych mohl vytknout.Mnohokrát děkuji.

Eva Halbichová 23. 05. 2019

Naprostá spokojenost v každém ohledu. Pracovitý, šikovný a milý pán. Poradí si s každou nečekanou nástrahou a vše vyřeší rychle a s úsměvem. Provedl kompletní přestavbu kotelny během mžiku a na první dobrou. Vřele doporučuji!!

Jiří Hušek 14. 10. 2020

Provedena akutní výměna kotle. Stoprocentní servis včetně nákupu, dopravy, instalace, zprovoznění a zaškolení - a to během čtyř dní. Práce mu v rukou "jen hraje", je to opravdu PAN TOPENÁŘ. Ještě jednou děkujeme.

Pavel Ander 19. 03. 2021

Výměna kotle včetně instalace akumulačních nádrží proběhla bez problémů, a tak jak p. Culek řekl, tak udělal :) Vše precizně zapojeno, pomohl a poradil k naší plné spokojenosti, ještě jednou děkujeme.

Robert Bursa 03. 03. 2022

Ochota,rychlost,preciznost,kvalita,to je pan mistr Culek.

Věra Vaníčková 02. 01. 2023

Spolelivý při instalci kotle i následných opravách. Vždy je ochotný, telefon zvedá i na dovolené a je ochoten poradit. Letos jsme měli v prosinci poruchu kotle, zvednul nám telefon i v sobotu na opravu prijel do pár hodin. Kéž by takových takových spolehlivých řemeslníků bylo víc.

M.D. 18. 10. 2023

Sháníte-li topenáře, co se vyzná v oboru, máte rádi lidský přístup a také trochu humoru, chcete servis se vším všudy, profi rady, řešení, výsledky jak malované, funkční kotle, topení, obraťte se na p.Culka - Vašich starostí bude hned půlka. S radostí dnes skládám básně, je mi teplo, je mi krásně :o)

Aleš Ivanovič 20. 10. 2023

Je radost, když potkáte řemeslníka, který dodrží co slíbí a ještě k tomu je jeho práce perfektní. Ještě jednou děkuji a těším se na příště.

Michal S 10. 12. 2023

S panem Culkem jsme velmi spokojeni. Vždy rád poradí, bere telefony a reaguje bleskurychle na zprávy. Precizní a profesionální zpracování kotelny a 2 topných okruhů ve starším rodinném domě. Proběhla instalace kotle s úpravou pro hořák na pelety, TUV s instalací a nastavením ACD 03. Vše běží perfektně, kvalita zpracování skvělá. Můžu s klidným svědomím doporučit všem. Spolehlivý topenář, který dodržel cenu (i přes zadání požadavků navíc z naší strany), termín a má skvělý přístup.