Logo

Aleš Prčík
Aleš Prčík

21 recenzí

Odborná způsobilost

  • a - Servis kotle
  • b - Instalace kotle
  • c - Instalace kotle na dotace
  • d - Kontrola kotle podle zákona o ochraně ovzduší
  • e - Předváděcí kotelna nebo prodejna

Typy zařízení

  • 1 - Kotel s ručním přikládáním na dřevo / uhlí
  • 2 - Automatický kotel na pelety
  • 3 - Elektronická regulace ACD 03/04
  • 4 - Elektronická regulace ACD 01

Ohodnoťte tohoto technika

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
Jak technika hodnotíte?

Odeslat hodnocení

Hodnocení technika

Aleš Prčík 31. 07. 2016

Jsem velmi spokojena s kvalitou provedené práce a s celkovým přístupem pana Prčíka k práci i k zákazníkovi. Těší mě, že dodržuje slíbené termíny. Patří mu můj velký dík. Ivana Jašková.

Monika Maderová 21. 08. 2016
Vítězslav Čadra 23. 08. 2016

Mám 14 dní novou kotelnu, kterou mi montoval p. Prčík. Jsem maximálně spokojený, líbí se mi, že je nejen funkční a jednoduchá, ale i pěkně vypadá. Taky oceňuji takové "vychytávky", jako je dopouštění vody do kotle jedním uzávěrem s tlakoměrem, žádné hadice jako dřív, nebo třeba jednoduchý systém na převedení přebytků tepla ze solárních kolektorů do akumulační nádrže bez výměníku navíc. Jsem rád, že pan Prčík na rozdíl od ostatních topenářů, se kterými jsem měl zkušenost, dokáže postavit kotelnu opravdu jednoduše, přemýšlel nad drobnostmi, které mně ani nenapadly a taky že mi v rámci instalace kotel seřídil za dobrou cenu pomocí spalinové sondy a měřícího přístroje. Změna je opravdu poznat. Mohu jen doporučit, zrovna dnes mi p. Prčík volal, že si vzpoměl, jak jsem po předání kotelny mluvil o izolaci kouřovodu - objednal mi speciální izolaci na objednávku, já už ji jen vyzvednu a zaplatím :-)

Jaroslav Lukeš 22. 09. 2016

Chtěl bych vyzdvihnout práci pana Prčíka, protože po zhotovení 90 kW téměř nefunkční kotelny v naší nově postavené provozovně nezmiňovanou topenářskou firmou, byl jediný, kdo dokázal po dlouhých tahanicích s Tou firmou, zprovoznit naši kotelnu na pelety tak, abychom měli teplo a nemuseli skoro chodit do kotelny, s výjimkou občasné kontroly.

Lukáš Andrla 14. 12. 2016
Josef Zadina 24. 03. 2017

Naprostá spokojenost s realizací kotelny v sestavě kotel ATMOS C18S s hořákem na pelety a 500l akumulační nádrž.

Radek Straka 05. 10. 2017

S prací a návrhem kotelny na kusové dřevo, včetně nádrží jsem maximálně spokojen a pana Aleše Prčíka můžu jen doporučit.

Josef Mana 08. 11. 2018

Na zapojení kotle jsem musel delší dobu čekat, ale práce byla provedena dobře a vše funguje.

Lukáš Strouhal 28. 11. 2018

Velice jsme spokojení s prací Pana Prčíka . Vše precizní a řešené do detailu . Za naší kotelnu veliká spokojenost . Vřele doporučuji .

Zdeněk Pánek 09. 04. 2019

Aleš je profík na domácí teplo. Navrhne řešení, které se Vám líbí už na papíře. S nadšením předá všechny informace, trubkový systém je pro vás hra lega. Pomůže s vyjednáním všech formalit.

Pavel CHovanec 15. 08. 2019

V zaří 2018 na dotaci instalace Kotle na peletky DC25 včetně zřízení celé nové kotelny a příslušenstvi.Oslovil jsem ho na základě vašeho doporučení.Od začátku ochotný,příjemný,znalosti a odborná způsobilost na vysoké úrovni.topná sezona 2018 bez jediného problému,topení funguje bez závad.Jsem nadmíru spokojen a mohu jenom doporučit.

Pavla Křížanová 11. 09. 2019

S prací a instalací kotle jsme spokojeni. Vstřícnost a ochota nás potěšila.

Jindřich Mik 13. 09. 2019

Maximální spokojenost, S prací pana Prčíka jsme maximálně spokojeni. Navrhl řešení a zrealizoval do posledního detailu. Maximální ochota a přizpůsobení časové dle mých požadavků.

František Žatka 17. 09. 2019

Rád bych touto cestou zde vyzdvihl práci pana Prčíka. Jedná se o velice dobrého odborníka ve svém oboru. Jsem velice rád, že v dnešní době ještě existuje člověk a odborník, jako je právě on. Vše tak jak naplánoval a časově rozvrhl, tak dodržel beze zbytku. S kotelnou od pana Prčíka je radost po letech opět topit. Vše do detajlu promyšleno a následně zrealizováno. Všem, kteří jste se rozhodli a nebo se rozhodujete s realizací kotelny, neváhejte kontaktovat právě pana Prčíka, protože právě on je mistr ve svém oboru. Děkujeme mu. František Žatka a Lenka Bechová Střeň

Michal Řihošek 21. 09. 2019

Jsme s bratrem velmi spokojeni s panem Prčíkem, instaloval nám tři kotelny a dva solární systémy, perfektně to funguje, má to prostě vychytané. Děkujeme

Pavlína Korčáková 11. 12. 2019

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu Aleši Prčíkovi za fantastický přístup a perfektně odvedenou práci při reinstalaci hydraulického zařízení kotelny kotle ATMOS pro ruční přikládání + automat - pelety s aku nádržemi, úžasný přístup, odbornost, kvalita, profesionalita, velká lidskost...Vždy poradí, na telefonu kdykoliv, přijede i přes vzdálenost, s tím se dnes opravdu málokdy člověk setká...Předtím, než jsme pana Aleše P. poznali, jsme měli obrovské problémy s celou soustavou pro neodborné zapojení jedné nejmenované firmy a díky panu Aleši Prčíkovi máme teď komfortní vytápění rodinného domu , klobouk dolů před takovými odborníky a nejvyšší ohodnocení! Děkujeme, manželé Korčákovi.

Aleš Prčík 12. 03. 2020

Skvělá práce od pana Prčíka. Jednání na top úrovni, topná soustava parádně vymyšlená a zrealizovaná a co je nejdůležitější - funguje to podle představ :-). Maximální spokojenost. Díky a doporučuji pana Prčika

Vladimír Vlk 23. 03. 2020

S prací pana Prčíka jsme velmi spokojeni. Odvedl výbornou práci. Vymyslel na míru topný systém, který odpovídá veškerým požadavkům. Všem můžeme služby pana Prčíka jen doporučit, komunikace, realizace i servis byly nad očekávání. Děkujeme

Radovan Krša 13. 02. 2021

Jsem spokojen

Miroslav Husárik 11. 03. 2021

Maximální spokojenost s kvalitně provedenou prací. Spokojnost za návrh a zrealizovaní kotelny s kotlem ATMOS a hořákem na pelety. Mohu jen doporučit

Stanislav Krátký 03. 03. 2024

Jsem velmi spokojen s prací a ochotou pana Prčíka. Rád bych mu touto cestou moc poděkoval. V zimě mi přestal fungovat kotel. Pan Prčík byl v pracovní neschopnosti, kdy marodil se zádama. Do dvou dnů se k nám zastavil a vše spravil k mojí spokojensoti. Já, moje žena i dvě děti mu moc děkujeme.