Logo

Veletrh INSTALACJE je největším setkáním instalačního průmyslu, který komplexně představuje nabídku předních výrobců a dodavatelů přístrojů, technologií a služeb v oblasti vytápění, klimatizace, větrání a chlazení. Vzorec akce vám dává příležitost navázat trvalé obchodní kontakty, rozšířit své znalosti a dozvědět se o trendech ve vývoji odvětví.

Na veletrhu INSTALACJE je široce prezentována nabídka výrobců a distributorů zařízení souvisejících s obnovitelnými zdroji energie. K vidění jsou tepelná čerpadla, rekuperátory, fotovoltaické moduly a kotle na biomasu. Důležitý prvek veletržní expozice. Instalace jsou vzájemně propojené systémy vytápění, osvětlení, zamykání a zavlažování – tvoří Smart Home – inteligentní dům.

Sdílejte událost

Pinterest

Mohlo by vás zajímat

IFH Interm

IFH Interm

V IFH/Intherm se scházejí průmysloví hráči z oblasti HVAC a sanitace! Nechcete přijít o osobní interakci s ostatními odborníky a vaší cílovou skupinou? Čekáme na vás v Norimberku od 23. do 26. dubna 2024.

23. - 26.04.2024
Norimberk
Více
IFH Interm
Nordbygg 2024

Nordbygg 2024

V Nordbygg se diskutuje o základech budoucnosti stavebnictví a realitního průmyslu. Zde se setkávají architekti, stavitelé, správci nemovitostí, montéři, řemeslníci a projektoví manažeři ze všech koutů Evropy, aby navázali kontakty, podíleli se na inovacích a podnikali. Během čtyř nabitých dnů se v dynamickém mixu prolínají diskuze, přednášky, ukázky produktů, networking a socializace. 

23. - 26.04.2024
Stockholm
Více
Nordbygg 2024

Hobby

Tradiční výstava pro domácí kutily a zahrádkáře

09. - 12.05.2024
České Budějovice
Více
Hobby
Zobrazit více