Logo

Pokojové jednotky pro ekvitermní regulaci ACD 03/04

Jedná se o pokojové jednotky, které jsou kompatibilní s ekvitermní regulací ACD 03/04, sloužící pro komfortní regulaci a ovládání vytápění ve vašem domě. Pro každý topný okruh lze použít jednu z našich pokojových jednotek ARU5, ARU10 a ARU30 s dotykovým displejem. V případě využití regulace pro solární ohřev je nutné dokoupit čidlo pro solár FF00–75P65 (-20 – 300 °C) a další čidlo KTF20.

Najděte si k instalaci kotle technika ve vašem okolí

Najít technika

ARU 5 – je pasivním čidlem pokojové teploty. Slouží k měření pokojové teploty tak, aby elektronická regulace mohla optimalizovat vytápění (teplotu vody) pro daný  topný okruh. Nástěnnou jednotku je třeba umístit ve výšce přibližně 1,2 až 1,5 m na neutrální místo, tzn. na referenční místo pro všechny místnosti (topný okruh). K umístění je vhodné zvolit některou vnitřní mezistěnu nejchladnější místnosti denního pobytu.

 

ARU 10 – je určena pro jednoduché ovládání topného okruhu, informování o nastavených režimech a k měření pokojové teploty a vlhkosti, umožňuje elektronické regulaci optimalizovat vytápění objektu (teplotu vody pro daný topný okruh). Pomocí otočného kolečka umožňuje korekci požadované teploty v místnosti, přepínací tlačítko umožňuje změnu režimu (provozu). Nástěnnou jednotku je třeba umístit ve výšce přibližně 1,2 až 1,5 m na neutrální místo, tzn. na referenční místo pro všechny místnosti (topný okruh). K umístění je vhodné zvolit některou vnitřní mezistěnu nejchladnější místnosti denního pobytu.

ARU 30 – je určena pro intuitivní ovládání topného okruhu, informování o nastavených parametrech a režimech, k měření pokojové teploty a vlhkosti. Pomocí dotykového displeje umožňuje provádět změny požadované teploty v místnosti v závislosti na čase, provádět změny režimů s využitím přednastavených funkcí a komunikovat s regulací ACD 03/04. Pokojová jednotka ARU30 umožňuje elektronické regulaci optimalizovat vytápění objektu (teplotu vody pro daný topný okruh).  Nástěnnou jednotku je třeba umístit ve výšce přibližně 1,2 až 1,5 m na neutrální místo, tzn. na referenční místo pro všechny místnosti (topný okruh). K umístění je vhodné zvolit některou vnitřní mezistěnu nejchladnější místnosti denního pobytu.

Zapojení s regulací ACD 03/04 a pokojovými jednotkami ARUxx

 

Návod – Pokojová jednotka ARU 5

 

       

Návod – Pokojová jednotka ARU 10

       

Návod – Pokojová jednotka ARU 30